OFICJALNIE: Walczymy o A-klasę!

OFICJALNIE: Walczymy o A-klasę!

JKS Zelków - Bronowicki KS Kraków 0:1 (0:1)

Dwa wyjazdowe mecze do głównych pretendentów do awansu - Płomienia i Zelkowa. Z obu tych meczów BKS wraca z tarczą - tym razem pokonujemy drużynę Zelkowa i na dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej mamy aż 5 punktów przewagi nad wiceliderem.

Tak dobrze jeśli chodzi o wyniki nie było w Bronowickim od ... hmm pewnie od kiedy Nasz kiero Janusz biegał radośnie po boiskach A-klasowych w latach 90-tych :).

Jeśli chodzi o mecz, to był to typowy mecz walki. Obie strony solidne w defensywie, groźne w ataku. Patrząc na przebieg spotkania chyba trochę więcej sytuacji stworzył jednak Bronowicki - słupek Musiała w pierwszej minucie, sytuacje Klimczaka, Wysockiego, Lendy. Zelków groźny po stałych fragmentach gry - dwa strzały z wolnego mijają bramkę Szewczyka o centymetry.

Pod koniec pierwszej połowy myli się prawy obrońca Zelkowa pozostawiając Klimczaka sam na sam z bramkarzem. Popularny "Timon" po przebiegnieciu dobrych 30 metrów kiwa bramkarza i pakuje piłkę do pustej bramki z najbliższej odległości (dowód to zdjęcia w galerii).

Wynik do końca nie uległ zmianie - końcówka to autobus zaparkowany w polu karnym drużyny Bronowickiego - zaparkowany skutecznie.

Przed początkiem rundy gdyby ktoś nam powiedział, że tak będzie wyglądać tabela pod koniec października - zapewne taki delikwent wysłany zostałby przez całą drużynę do szpitala Babińskiego. Passa 9 meczów bez porażki BKSu w B-klasie staje się faktem! Oby tak do końca rundy!

Statystyki meczowe i galeria:

http://ksbronowicki.futbolowo.pl/game/96397

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości