zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieżanowianka Kraków
0:3
Płomień Jerzmanowice
Polonia Więcławice
3:5
Orlęta Rudawa
Wisła Rząska
3:4
Błękitni II Modlnica
Potok Więckowice
2:2
JKS Zelków
Topór Aleksandrowice
2:3
Bratniak Kraków
Bronowicki Kraków
3:1
Polonia Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowicki Kraków
4:1
Wisła Rząska
Bratniak Kraków
1:0
Potok Więckowice
JKS Zelków
2:0
Polonia Więcławice
Błękitni II Modlnica
1:0
Topór Aleksandrowice
Orlęta Rudawa
0:1
Bieżanowianka Kraków
Polonia Kraków
0:2
Płomień Jerzmanowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Jerzmanowice
3:0
Orlęta Rudawa
Wisła Rząska
3:0*
Polonia Kraków
Potok Więckowice
3:0
Błękitni II Modlnica
Topór Aleksandrowice
0:1
Bronowicki Kraków
Bieżanowianka Kraków
0:1
JKS Zelków
Polonia Więcławice
- : -
Bratniak Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
3:2
Topór Aleksandrowice
Bronowicki Kraków
5:2
Potok Więckowice
JKS Zelków
1:1
Płomień Jerzmanowice
Błękitni II Modlnica
1:2
Polonia Więcławice
Polonia Kraków
2:1
Orlęta Rudawa
Bratniak Kraków
1:0
Bieżanowianka Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Więcławice
1:4
Bronowicki Kraków
Płomień Jerzmanowice
4:0
Bratniak Kraków
Orlęta Rudawa
2:7
JKS Zelków
Potok Więckowice
5:1
Wisła Rząska
Topór Aleksandrowice
2:0
Polonia Kraków
Bieżanowianka Kraków
1:2
Błękitni II Modlnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
4:2
Polonia Więcławice
Topór Aleksandrowice
1:5
Potok Więckowice
Bratniak Kraków
1:0
Orlęta Rudawa
Bronowicki Kraków
7:0
Bieżanowianka Kraków
Błękitni II Modlnica
1:4
Płomień Jerzmanowice
Polonia Kraków
2:4
JKS Zelków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Więcławice
3:4
Topór Aleksandrowice
Potok Więckowice
4:3
Polonia Kraków
Bieżanowianka Kraków
2:3
Wisła Rząska
JKS Zelków
2:1
Bratniak Kraków
Płomień Jerzmanowice
2:2
Bronowicki Kraków
Orlęta Rudawa
1:3
Błękitni II Modlnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
3:0*
Płomień Jerzmanowice
Potok Więckowice
2:1
Polonia Więcławice
Topór Aleksandrowice
1:2
Bieżanowianka Kraków
Bronowicki Kraków
2:0
Orlęta Rudawa
Błękitni II Modlnica
2:2
JKS Zelków
Polonia Kraków
2:2
Bratniak Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Więcławice
0:3
Polonia Kraków
Orlęta Rudawa
1:2
Wisła Rząska
Bieżanowianka Kraków
0:0
Potok Więckowice
Bratniak Kraków
2:1
Błękitni II Modlnica
JKS Zelków
0:1
Bronowicki Kraków
Płomień Jerzmanowice
2:0
Topór Aleksandrowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Rząska
- : -
JKS Zelków
Polonia Kraków
- : -
Błękitni II Modlnica
Polonia Więcławice
- : -
Bieżanowianka Kraków
Potok Więckowice
- : -
Płomień Jerzmanowice
Topór Aleksandrowice
- : -
Orlęta Rudawa
Bronowicki Kraków
2:3
Bratniak Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Zelków
- : -
Topór Aleksandrowice
Błękitni II Modlnica
- : -
Bronowicki Kraków
Orlęta Rudawa
- : -
Potok Więckowice
Bieżanowianka Kraków
- : -
Polonia Kraków
Płomień Jerzmanowice
- : -
Polonia Więcławice
Bratniak Kraków
- : -
Wisła Rząska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości