Drugie zwycięstwo z rzędu!

Bronowicki - Wisła Rząska 4:1 (3:1)

Drugie zwycięstwo z rzędu zespołu Bronowickiego.

Pewnie pokonujemy Wisłę Rząska i po dwóch kolejkach jesteśmy liderem ligi.

Bronowicki Kraków był drużyną zdecydowanie lepszą przez całe spotkanie - nawet na moment inicjatywa nie została oddana gościom.

Pierwszą bramkę zdobywa Gawlik po pięknym uderzeniu z około 20 metrów. Podwyższa Lenda z karnego. Następnie tracimy bramkę po stałym fragmencie gry i ewidentnym błędzie grającego na stoperze Strączka.

Podrażniony faktem utraty bramki BKS rewanżuje się bramką do szatni - po akcji Grzegorza Musiała piłkę do bramki skierował Klimczak.

Druga połowa dużo nudniejsza od pierwszej - dużo walki w środku pola, mało sytuacji. Jedyną bramkę tej odsłony gry zdobywa Paderewski po podaniu Gawlika.

Bronowicki wystąpił dzisiaj bez 4 zawodników, którzy rozpoczęli pierwszy mecz z Polonią w sezonie w pierwszym składzie. Z różnych powodów nie mogli zagrać: Pardela, Wysocki, Krężel i Szmit. Zabrakło również Groniaka. Fakt ten pokazuje, iż trenerzy Andrzej Grzywacz i Roman Urbanek dysponują w tym sezonie szeroką i wyrównaną kadrą.

Skład i statystyki: